Czas realizacji zamówienia
 

Jesteśmy zobowiązani do szybkiego i efektywnego przesyłania towarów naszym klientom. Dlatego też, w przypadku płatności przelewem lub płatności online, wysyłka zostanie zrealizowana natychmiast po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Wysyłki realizowane są przy pomocy renomowanych firm kurierskich, co gwarantuje bezpieczne i terminowe dostarczenie paczki. Ostateczny czas dostawy zależy od wybranego przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj jednak zajmuje to maksymalnie 2 dni robocze.

Chcielibyśmy zauważyć, że jeśli dokonasz płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki może się wydłużyć o czas realizacji przelewu. Podobnie, w przypadku płatności ratalnej, konieczne jest pewne oczekiwanie na przygotowanie i podpisanie umowy ratalnej. Jest to istotne, abyś był świadomy tego i mógł odpowiednio zaplanować odbiór zamówienia.

Jeżeli wybrałeś opcję odbioru zamówienia przez Paczkomaty InPost, chcielibyśmy zapewnić Cię, że przesyłka znajdzie się w wybranym przez Ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 2) dni roboczych od momentu nadania paczki. Jest to wygodna i bezpieczna opcja odbioru, która pozwoli Ci odebrać paczkę w dogodnym dla Ciebie czasie.

Aby ułatwić Ci kontakt z nami, udostępniamy adres e-mail biuro@bakalpol.pl. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o wysłanie wiadomości na ten adres. Nasz zespół będzie zainteresowany udzieleniem Ci pomocy i odpowiedzi na wszystkie Twoje potrzeby.

Dążymy do zapewnienia Ci jak najlepszej obsługi i zadowolenia z naszych usług. Dlatego też staramy się, aby przesyłki były nadawane i wysyłane jak najszybciej, a dostawa odbywała się terminowo. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyłeś, i zachęcamy do skorzystania z naszych usług w przyszłości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl