Zestawy prezentowe

ZESTAWY PREZENTOWE

 Zestaw Prezentowy Z Solą Himalajską Bakalpol Zestaw Prezentowy Z Solą Himalajską Bakalpol

ZESTAW PREZENTOWY Z SOLĄ

W wyniku zamiłowania do promowania zdrowego trybu życia i naturalnych produktów powstały ZESTAWY PREZENTOWE BAKALPOL.

Chcesz obdarować bliską Ci osobę naturalnymi produktami najwyższej jakości?

Wybierz zestaw podarunkowy Bakalpol, który zawiera wyselekcjonowane produkty pomocne w utrzymaniu zbilansowanej diety.

Zestaw prezentowy sprawdzi się jako ekskluzywny upominek z okazji urodzin, imienin, rocznicy, Świąt Bożego Narodzenia a także z okazji walentynek, Dnia Kobiet, Dnia Mężczyzny, Dnia Babci, Dnia Dziadka, Dnia Dziecka.

Producent: Bakalpol
Cena: 65,55 zł
szt.
zobacz więcej
Kuferek wielkanoc Zestaw Dziecięcy Porcja Dobra Kuferek wielkanoc Zestaw Dziecięcy Porcja Dobra

Kuferek wielkanocny zestaw dziecięcy Porcja Dobra

Porcja Dobra Kuferek Zestaw prezentowy dla dzieci na Wielkanoc

Dziecięcy zestaw prezentowy wielkanocny – Kuferek Porcja Dobra

Naturalne smakołyki zapakowane w piękny wielkanocny kuferek, który sam w sobie stanowi atrakcję z pewnością ucieszą każdego malucha. Boki kuferka stanowią wycinankę z pozytywnym przekazem, którą dziecko może wyciąć i podarować bliskiej osobie

Zestaw prezentowy pozwoli dziecku odkryć smaki zdrowej żywności, a jednocześnie sprawi dużo frajdy. Kuferek zawiera 6 Kostek z niespodzianką w różnych smakach. Zabawki niespodzianki nie pozwolą maluchowi się nudzić, gdy będzie próbować pysznych i zdrowych smakołyków. Mało tego, dzięki zestawowi, dziecko na sam start uzyska mini kolekcję dobrokart, które uczą wdzięczności i dobroci.

 

Producent: Porcja Dobra
Cena: 42,99 zł
szt.
zobacz więcej
Porcja Dobra Kuferek Zestaw prezentowy dziecięcy Porcja Dobra Kuferek Zestaw prezentowy dziecięcy

Porcja Dobra Kuferek Zestaw prezentowy dziecięcy

W skład zestawu wchodzi:

1x Kostka z niespodzianką morelowo-orzechowa to zestaw łączący w sobie zdrowy smakołyk: morelowo-orzechowy krążek zrobiony z prasowanego miksu suszonych owoców i posiekanych orzechów oraz zabawkę niespodziankę i dobrokartę. W pudełku dzieci znajdą także kreatywną zabawkę niespodziankę oraz unikalny dodatek jakim jest dobrokarta. Zamieszczony na niej żartobliwy obrazek i pozytywny przekaz ma rozświetlić buzię uśmiechem i poprawić humor. Dobrokarty uczą życzliwości, wdzięczności i dobroci.

1x Kostka z niespodzianką daktylowo-orzechowa to zestaw łączący w sobie zdrowy smakołyk - daktylowo-orzechowy krążek zrobiony z prasowanego miksu suszonych owoców i posiekanych orzechów oraz zabawkę niespodziankę i dobrokartę.

 • 1x Kostka z niespodzianką owocowo-orzechowa z cynamonem to zestaw łączący w sobie zdrowy smakołyk: owocowo-orzechowy krążek z cynamonem zrobiony z prasowanego miksu suszonych owoców i posiekanych orzechów oraz zabawkę niespodziankę i dobrokartę.

Kostka z niespodzianką jabłkowo-truskawkowa to zestaw łączący w sobie zdrowy smakołyk: jabłkowo-truskawkowy listek - słodki batonik zrobiony w 100% z owoców oraz zabawkę niespodziankę i dobrokartę.

 • 1x Kostka z niespodzianką jabłkowo-jeżynowa to zestaw łączący w sobie zdrowy smakołyk: jabłkowo-jeżynowy listek - słodki batonik zrobiony w 100% z owoców oraz zabawkę niespodziankę i dobrokartę.
 • 1x Kostka z niespodzianką jabłkowo-śliwkowa to zestaw łączący w sobie zdrowy smakołyk: jabłkowo-śliwkowy listek - słodki batonik zrobiony w 100% z owoców oraz zabawkę niespodziankę i dobrokartę
Producent: Porcja Dobra
Cena: 42,99 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw prezentowy rodzinny Porcja Dobra Kuferek Zestaw prezentowy rodzinny Porcja Dobra Kuferek

W skład zestawu KUFEREK PORCJA DOBRA wchodzi:

 • 2x Przekąska Jabłkowo-truskawkowa 16g - pyszny i zdrowy smakołyk, dzięki dojrzałym czerwonym jabłkom i słodkim truskawkom. W składzie tylko owoce i nic więcej.
 • 2x Przekąska Jabłkowo-jeżynowa 16g - smaczna, naturalnie słodka i zdrowa. Zawiera kwintesencję jabłkowych wartości z dodatkiem – jeżyny, posiadającej dużo antyoksydantów, które niwelują nadmiar wolnych rodników.
 • 2x Przekąska Jabłkowo-śliwkowa 16g - pyszny i zdrowy smakołyk poprawiający humor, a przy okazji wspomagający trawienie. Śliwka i jabłko są znane ze swoich właściwości wpływających korzystnie na układ pokarmowy. Owoce te regulują trawienie, poprawiają apetyt i chronią przed wolnymi rodnikami.
 • 2x Przekąska morelowo-orzechowa 25g - pyszny smakołyk, który stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnych przekąsek. Krążek zrobiony jest z prasowanego miksu suszonych owoców i posiekanych orzechów. Zawiera wyłącznie naturalne składniki.
 • 2x Przekąska daktylowo-orzechowa z karobem 25g - świetna alternatywa dla tradycyjnych przekąsek. W składzie owoce, orzechy i nic więcej.
 • 2x Przekąska owocowo-orzechowa z cynamonem 20g - pyszny smakołyk, który stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnych przekąsek. Krążek zrobiony jest z prasowanego miksu suszonych owoców i posiekanych orzechów.
 • 1x Dwupak Porcja Dobra Przekąska morelowo-orzechowa 50g to zestaw na dobry humor: pyszny smakołyk wraz z porcją uśmiechu. Dwupak łączy w sobie 2 krążki zrobione z prasowanego miksu suszonych owoców i posiekanych orzechów oraz dobrokartę, czyli wesoły obrazek z pozytywnym przekazem.
 • 1x Dwupak Porcja Dobra Przekąska daktylowo-orzechowa z karobem 50g pyszny smakołyk wraz z porcją uśmiechu. Dwupak łączy w sobie 2 krążki (zrobione z prasowanego miksu suszonych owoców i posiekanych orzechów) i dobrokartę, czyli wesoły obrazek z pozytywnym przekazem.
 • 1x Dwupak Porcja Dobra Przekąska owocowo-orzechowa z cynamonem 40g - dwupak łączy w sobie 2 krążki zrobione z prasowanego miksu suszonych owoców i posiekanych orzechów oraz dobrokartę, czyli wesoły obrazek z pozytywnym przekazem.
 • 1x Kulki mocy owocowo-orzechowe 144g - świetna alternatywa dla tradycyjnych cukierków. Wspaniale pasują do kawy czy herbaty, są też znakomite jako deser lub na prezent. Zawierają wyłącznie naturalne składniki, bez cukrów ani jakichkolwiek dodatków chemicznych. W opakowaniu 12 kulek w 3 różnych smakach + dobrokarta.
Producent: Porcja Dobra
Cena: 56,17 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw prezentowy rodzinny wielkanoc Porcja Dobra Kuferek Zestaw prezentowy rodzinny wielkanoc Porcja Dobra Kuferek

Kuferek prezentowy Wielkanocny – Porcja Dobra

Podaruj swoim bliskim dobro w czystej postaci!

Pyszne i zdrowe słodycze zapakowane w piękny kuferek Porcja Dobra z motywem Wielkanocnym! Taki prezent z pewnością sprawi bliskim radość i przyjemność jednocześnie pozostając w duchu zdrowego trybu życia.

Każdy zasługuje na porcję dobra, dzielmy się pozytywnymi emocjami i uczuciami

Obdarowana osoba z pewnością będzie mile zaskoczona tym co znajdzie w kuferku.

Producent: Porcja Dobra
Cena: 53,92 zł
szt.
zobacz więcej

 

ZESTAWY PREZENTOWE

W wyniku zamiłowania do promowania zdrowego trybu życia i naturalnych produktów powstały ZESTAWY PREZENTOWE BAKALPOL.

Chcesz obdarować bliską Ci osobę naturalnymi produktami najwyższej jakości?

Wybierz zestaw podarunkowy Bakalpol, który zawiera wyselekcjonowane produkty pomocne w utrzymaniu zbilansowanej diety.

Zestaw prezentowy sprawdzi się jako ekskluzywny upominek z okazji urodzin, imienin, rocznicy, Świąt Bożego Narodzenia a także z okazji walentynek, Dnia Kobiet, Dnia Mężczyzny, Dnia Babci, Dnia Dziadka, Dnia Dziecka.

 

WYWOŁAJ UŚMIECH

 

Pokaż bliskiej Ci osobie, że Ci na niej zależy i podaruj samo zdrowie, które zawarte jest w zestawie prezentowym Bakalpol.

 pasty na prezent

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl